دانلود فیلم چشم و ابرو بصورت کامل محصول 1399 اثری از حمید نعمت الله, دانلود فیلم چشم و ابرو بصورت کامل با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا, دانلود فیلم سینمایی ایرانی چشم و ابرو بصورت کامل جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه بصورت کامل

دانلود فیلم چشم و ابرو

می‌کنی ؟ پنجره‌ی اتاقم را باز می‌کنم و فریاد می‌زنم: 1391 ساعت 09:35 ق.ظ برخیز با من… برخیز با من هیچ کس بیشتر از من نمی خواهد سر به بالشی بگذارد که پلک های تو در آن درهای دنیا را به روی من می بندند. آنجا من نیز می خواهم خونم را در حلاوت تو به دست خواب بسپارم. اما بر 1391 ساعت 08:03 ب.ظ من آرزومند دهانت هستم،ز زیرا که… زیرا که… چگونه بگویم یک روز زمانی طولانی است برای انتظار من چونان انتظار در ایستگاهی خالی در حالی که قطارها در جایی دیگر به خواب رفته اند!

اسامی بازیگران چشم و ابرو لیلا حاتمی , محمدرضا گلزار

خلاصه داستان چشم و ابرو: «چشم و ابرو» فیلمی اجتماعی است که فیلمنامه آن را حمید نعمت‌الله نوشته و در حال حاضر مراحل پیش تولید آن طی می‌شود.هنوز زمان قطعی آغاز فیلمبرداری این فیلم مشخص نشده است.

خبرهای جدید لیلا حاتمی بازیگر چند فیلم حمید نعمت‌الله در سال‌های اخیر بوده و حضور در «چشم و ابرو» پس از فیلم‌های «بی‌پولی»، «رگ خواب» و «قاتل و وحشی» چهارمین حضور این بازیگر در فیلمی از نعمت‌الله به شمار می‌رود.

تاریخ اکران به محض ثبت قرارداد اکران، در پست درج خواهد شد

فیلم چشم و ابرو – Cheshm Va Abroo Film سال ساخت: 1399 | پخش: ? | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: ؟ | نویسنده و کارگردان حمید نعمت‌ الله

.

فیلم چشم و ابرو